Butelka Dafi - co usuwa
Butelka Dafi – co usuwa?
23 marca 2020
Który dzbanek Dafi wybrać
Który dzbanek Dafi wybrać?
23 marca 2020
Pokaż wszystkie

Butelka Dafi – gdzie kupić stacjonarnie?

Butelka Dafi - gdzie kupić stacjonarnie

Produkty polskie marki Dafi są od 30 lat dostępne na naszym rynku i bardzo chętnie użytkowane przez miliony Polaków. Dafi troszczy się o filtrację wody najwyższej jakości, dlatego w ofercie marki znaleźć można takie produkty jak dzbanki i butelki filtrujące, filtry do wody przeznaczone dla całego domu, a także inne produkty.

Produkty do filtrowania wody Dafi

Najbardziej powszechnie znanym produktem Dafi do filtrowania wody kranowej jest bez wątpienia dzbanek filtrujący dostępny na stronie producenta https://dafi.pl/produkty/dzbanki-do-filtrowania/. Dzbanki te dostępne dziś są w kilku modelach i całej gamie barw, dlatego z łatwością można dobrać coś dopasowanego do indywidualnych potrzeb oraz gustów. Dzbanki zawierają wymieniane filtry składające się z węgla aktywnego oraz z żywicy jonowymiennej. Taki filtr idealnie oczyszcza wodę kranową z chloru i jego pochodnych, z metali ciężkich, z zanieczyszczeń mechanicznych (np. piasek) oraz z szeregu innych substancji, które są niepożądane w wodzie przeznaczonej do bezpośredniego picia. Dafi dba, by jego produkty były jak najbardziej ciekawe wizualnie i estetyczne, pasujące do nowoczesnych jak i klasycznych kuchni. Dzbanki posiadają wskaźniki wymiany filtra, dzięki którym nie da się tego przeoczyć. Posiadanie dzbanka eliminuje konieczność kupowanie zgrzewek wody butelkowej, wydawania dużej ilości pieniędzy i zanieczyszczania środowiska plastikiem.

Filtry przepływowe to kolejny z produktów dedykowany gospodarstwom domowym. Filtry takie montuje się w szafce pod umywalką, na rurach. Dafi oferuje cztery rodzaje takich filtrów: filtr polipropylenowy, filtr z żywicą jonowymienną, filtr z węglem aktywnym oraz filtr azotanowy. Filtr polipropylenowy jest idealne do wychwytywania z wody zanieczyszczeń mechanicznych (np. piasek, rdza), filtr azotanowy usuwa azotany, polecany jest zwłaszcza do domów wolnostojących, filtr węglowy usuwa chlor i jego pochodne, poprawia smak i zapach wody, zaś filtr z żywicą zmiękcza wodę, usuwa z niej jony węgla i magnezu.

Butelka filtrująca to świetna alternatywa dla wody butelkowanej. Filtr znajdujący się w butelce ma wydajność, która pozwala na zastąpienie aż 300 butelek półlitrowych w skali miesiąca. To ogromna oszczędność pieniędzy i działanie proekologiczne. Butelka filtrująca idealnie nadaje się do spakowania do torebki, do plecaka czy do torby treningowej. Dzięki temu świeżą i czystą wodę można mieć zawsze pod ręką.

Butelka Dafi- gdzie kupić?

Dafi dba o to, by jej produkty były szeroko dostępne dla konsumentów- w sprzedaży online, ale także stacjonarnie. Butelki Dafi (ale i dzbanki czy filtry do obu tych produktów) można kupić w najbardziej znanych supermarketach oraz innych sklepach stacjonarnych z elektroniką i sprzętem AGD. Niemal każdy sklep z działem wyposażenia kuchni zawiera kilka sztuk tego typu produktów. W sieci warto kupować zaś produkty Dafi u autoryzowanych sprzedawców, trzeba uważać na podróbki, które nie spełniają swoich funkcji jak Dafi. Decydując się na zakupy online, najlepiej zrobić to więc poprzez sklep Dafi.